B Ó G+ NA CIEBIE PATRZY! TAK+,WŁAŚNIE TERAZ! NAWRÓĆ SIĘ BY NIE BYŁO ZA PÓŹNO! ŚMIERCI NIE COFNIESZ. OSTATNIA SZANSA JEST TERAZ.
E-MAIL: zolnierzechrystusa.com.pl@gmail.com

POLSKA! KRAJ JEZUSA I MARYI

JEŚLI JESTEŚ NIESZCZĘŚLIWY, TO ZNACZY ŻE CHRYSTUS NIE JEST Twoim PANEM.

BÓG+ WSZYSTKO ZMIENIA!!! J E Z U S + SPEŁNIA MARZENIA!!!

ON+ PANEM ISTNIENIA,

AVE MARIA++AMEN.

JEZUS + UMARŁ ZA Ciebie!

ZBAWICIEL NADCHODZI!

Historia powstania Żołnierzy

Pomysł i natchnienie założenia wspólnoty Żołnierzy Chrystusa jest odpowiedzią na sytuację, jaka dzieje się w Ojczyźnie (szybko postępująca laicyzacja) oraz w Europie. Katolicka Polska musi się odrodzić i dać przykład Europie, która odeszła od swoich chrześcijańskich korzeni i została zalana falą ideologii i Islamu. Polska musi wskrzesić Ducha Narodu i ducha MĘSTWA wśród młodych ludzi. Należy odrodzić wartości Narodowe Bóg, Honor, Ojczyzna i pokazać piękno oraz siłę wiary w jedynego Boga i Króla Jezusa Chrystusa, jak niegdyś czynił to Jan III SOBIESKI, ratując Europę przed najazdem wyznawców Islamu.


Powierzając się Królowej Polski Maryi, hetmanki Bożej armii, chcemy dać przykład Europie i z mieczem Bożym, jakim jest Biblia, Różaniec święty, otoczyć modlitwą cała Ojczyznę i krok po kroku służyć Panu i jednemu Władcy, Jezusowi Chrystusowi, wypełniać Jego wolę w każdy możliwy sposób dany nam przez Boga, za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi.

 

Głównym charyzmatem wspólnoty Żołnierze Chrystusa jest ewangelizacja młodych ludzi. Od momentu powstania Żołnierzy Chrystusa, staramy się uczestniczyć w wielu dziełach Bożych, jakie dzieją się w Polsce. Pierwszym zorganizowanym wyjazdem, była pielgrzymka do Krakowa z okazji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana w Łagiewnikach (19.11.2016 r.), połączona ze zwiedzaniem obozu Auschwitz. Bardzo owocny i piękny początek naszej drogi. Związały się tam pierwsze przyjaźnie wspólnotowe, które trwają do dziś. Kolejny wyjazd, samych mężczyzn, dotyczył oblężenia Jasnej Góry w Częstochowie (06.11.2017 r.). Żołnierze Chrystusa jeżdżą tam co rok. To również bardzo ważne wydarzenie dla Żołnierzy Chrystusa. Jesteśmy oficjalnymi organizatorami wyjazdów z Warszawy na to wydarzenie.


Równolegle z tymi wydarzeniami Żołnierze Chrystusa organizują wyjazdy cykliczne, co miesiąc na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. To są bardzo owocne wyjazdy. Bardzo dużo osób wraca odmienionych przez Boga.

 

Jesteśmy współorganizatorem wspaniałej inicjatywy Męski Różaniec Warszawa. W pierwsze soboty miesiąca modlimy się publicznie na Starym Mieście. Ta inicjatywa rozlewa się na całą Polskę!


W 2018 roku byliśmy na pielgrzymce w Medjugorie. Jeździmy co roku na Pielgrzymkę Kibiców na Jasną Górę. Uczestniczymy w uroczystościach w Warszawie, i spotykamy się kilka razy w roku na wspólną agape z okazji świąt itp.

   Jesteśmy ludźmi takimi samymi jak Ty, z różnych środowisk, często tych najbardziej hardcorowych. Jesteśmy ludźmi, którym Sam BÓG w Trójcy Jedyny, czyli + JEZUS CHRYSTUS, ukazał Swoją Wszechmoc, Uzdrowił i Zawrócił ze złej ścieżki. Jesteśmy Świadkami tego, że BÓG+ istnieje na prawdę, bo Nam się objawił i sprawił Cuda, których nigdy byśmy się nie spodziewali. Jesteśmy Dziećmi BOGA+ Jedynego i Świadczymy prawdę o Nim+, zanim zejdzie wkrótce na ziemię.

   Drodzy Przyjaciele! Teraz jest Wasz czas na powrót do BOGA+! Prawdziwego i Jedynego: JEZUSA CHRYSTUSA! BOGA+ o którym być może zapomnieliście lub którego nie było Wam dane jeszcze poznać. Teraz BÓG+ Wraca po Ciebie, gdyż to właśnie On+ stając się człowiekiem oddał za Nas Życie, by Nas uwolnić od władzy diabła, diabła, który istnieje, a który Poległ, bo CHRYSTUS go ZWYCIĘŻYŁ!

   JEZUS Jest PANEM Jedynym Wszystkich i Wszystkiego! Dziś może Cię Uzdrowić i Całe Twoje Popękane Tak Często Życie. Wystarczy, że (NT,RZ10.9): ustami Swoimi wyznasz, że JEZUS Jest Twoim PANEM, i w Sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - a osiągniesz Zbawienie510 Bo Sercem przyjęta Wiara prowadzi do Usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do Zbawienia.


   11 Wszak mówi Pismo: żaden, Kto wierzy w Niego, nie będzie zawstydzony612 Nie ma już różnicy między Żydem a Grekiem. Jeden jest bowiem PAN+ Wszystkich! On to rozdziela swe bogactwa Wszystkim, którzy Go Wzywają. 13 Każdy, kto wezwie Imienia Pańskiego, będzie Zbawiony7

NIECH NIKT Was NIE OSZUKA, PRAWDA NIE MA ALTERNATYW !!!

PS,NT,FLP2,9"9 

Dlatego też BÓG+ Go Nad Wszystko Wywyższył
i darował Mu Imię
Ponad wszelkie imię,
10 Aby na Imię JEZUSA
Zgięło się każde kolano
istot niebieskich i ziemskich i podziemnych.
11 I aby Wszelki Język Wyznał, że JEZUS CHRYSTUS Jest PANEM -
Ku Chwale BOGA OJCA. "AMEN.

TYLKO JEZUS JEST PANEM, TO SAM BÓG+ MARYJO, PROWADŹ Nas DO JEZUSA*

FB_IMG_1662567679630

WIARA

+BEZ NIEJ ZABRAKNIE MĘSTWA!

Wiara, to jest takie uczucie, które trzyma Cię przy życiu, kiedy wszyscy Cię zostawili, ale Ty czujesz głęboko w Sercu, że Czuwa nad Tobą  Sam BÓG+, jeśli ją straciłeś, jak najszybciej dołącz do Naszej Wspólnoty.

ŻOŁNIERZE CHRYSTUSA 82-93PX

NADZIEJA

+BEZ NIEJ NIE MA ZWYCIĘSTWA!

Nadzieja to świadomość, że Wszechmoc BOGA+ Jest tak Wielka, że nawet w sytuacji bez wyjścia, BÓG+ Otworzy Ci drzwi zbawienia, czyli: nie ma sytuacji bez wyjścia. BÓG+Czuwa nad Tobą dzielny Wojowniku!

ŻOŁNIERZE CHRYSTUSA 80

MIŁOŚĆ

+BEZ NIEJ NIE MA MĘSTWA I ZWYCIĘSTWA

Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie pamięta złego, cierpliwa jest i łaskawa, wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, Nigdy nie ustaje, Jest Wiecznością. Jest w Twoim Sercu na Zawsze!

ŻOŁNIERZE + CHRYSTUSA

ŻOŁNIERZE CHRYSTUSA

Zbawienie Przyszło przez Krzyż+
JEZUS PANEM JEDYNYM JEST

KONTAKT:

JEZUS, NAJWYŻSZE IMIĘ, NASZ ZBAWICIEL, KSIĄŻĘ POKOJU. EMMANUEL, BÓG JEST Z NAMI, ODKUPICIEL, SŁOWO ŻYWOTA. ŚWIĘTY BÓG, MESJASZ PRAWDZIWY, JEDYNY OJCA SYN, UMIŁOWANY. ZGŁADZIŁ GRZECH, BARANEK NA WIEKI, KRÓLÓW KRÓL I PANÓW PAN.

Zobacz więcej na: http://piosenkireligijne.pl/jezus-najwyzsze-imie/

NASZ ADRES MAILOWY:

zolnierzechrystusa.com.pl@gmail.com

 

PRZEWIN W GÓRĘ