B Ó G+ NA CIEBIE PATRZY! TAK+,WŁAŚNIE TERAZ! NAWRÓĆ SIĘ BY NIE BYŁO ZA PÓŹNO! ŚMIERCI NIE COFNIESZ. OSTATNIA SZANSA JEST TERAZ.
E-MAIL: zolnierzechrystusa.com.pl@gmail.com

WSZYSCY KTÓRZY UZNALI CHRYSTUSA+ ZA SWOJEGO PANA I ZBAWICIELA, SĄ JUŻ NA ZAWSZE JEGO+ ŻOŁNIERZAMI + AMEN.

Z OKRZYKIEM AVE MARIA !!! BOGURODZICA DZIEWICA, BOGIEM SŁAWIENA MARYJA++, U SWEGO SYNA+ GOSPODZINA, MATKO ZWOLENA MARYJA++. ZIŚCI NAM, SPUŚCI NAM, Z NIEBA ŁASK ZDROJE, ONA++ OTWIERA SWOJEGO SYNA, WIECZNEGO ZWYCIĘSTWA PODWOJE. KTO NIE MA MARYI ZA MATKĘ, TEN NIE MA BOGA+ ZA OJCA, AMEN.

C Z Ł O N K O S T W O:

CZŁONKIEM NASZEJ WSPÓLNOTY MOŻE BYĆ KAŻDY KTO: ŚWIADOMY I W PRAWDZIE, W PEŁNEJ WOLNOŚCI, UZNAŁ JEZUSA ZA Swojego JEDYNEGO PANA i ZBAWICIELA, POZNAJĄC JEDYNĄ PRAWDĘ: ŻE JEZUS TO BÓG+ W TRÓJCY JEDYNY, KTÓRY ODDAŁ ŻYCIE ZA NASZE GRZECHY, a MATKA SAMEGO BOGA+ MARYJA JEST Naszą MATKĄ, OFIAROWANĄ Nam PRZEZ JEZUSA NA KRZYŻU. JEŚLI JESZCZE TEGO NIE WIESZ: ZAPRASZAMY CIE SERDECZNIE !!! NA NASZE SPOTKANIA I WYJAZDY, BYŚ MÓGŁ DOŚWIADCZYĆ SPOTKANIA Z PRAWDZIWYM I JEDYNYM BOGIEM, JEZUSEM CHRYSTUSEM+. WSZYSTKO ODBYWA SIĘ W WOLNOŚCI. SPOTKANIA SĄ DOBROWOLNE, WEDŁUG INDYWIDUALNYCH POTRZEB I MOŻLIWOŚCI CZASOWYCH. WYBÓR SPOTKAŃ NASZEJ JEDNOSTKI ZALEŻY OD Ciebie. NAJWAŻNIEJSZE, ŻE BÓG+ JEST Z NAMI! TRZYMAJMY SIĘ RAZEM DZIELNY WOJOWNIKU! SIŁA NARODU BOŻEGO, JEST W JEDNOŚCI LUDU JEGO+ AMEN.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: E-mail: zolnierzechrystusa.com.pl@ gmail.com

favikon7
wiara nadzieja miłość ż.wieczne

JUŻ DZIŚ ! ZACZNIJ ŻYĆ Z CHRYSTUSEM W OBFITOŚCI ! BÓG+ DAJE CI WOLNOŚĆ ! DOSTAŁEŚ DRUGĄ SZANSE !

UWIERZ, A BĘDZIESZ WOLNY ! TYLKO J E Z U S+ JEST TWOIM P A N E M ! NA ZAWSZE ! AMEN.